mersin yamaç paraşütü logo

Mersin Yamaç Paraşütü ekibi olarak 15 yıllık deneyimimizi, güvenle ve kaliteyle birleştirerek siz değerli macera tutkunlarına hizmet sunuyoruz. Mersin'in benzersiz doğasında yılın dört mevsimi yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştiriyoruz. Profesyonel tandem pilotlarından oluşan ekibimizle, sizleri eşsiz bir gökyüzü deneyimiyle tanıştırmayı amaçlıyoruz.

BİZİ TANIYIN !

MERSİN YAMAÇ PARAŞÜTÜ

2008 yılından beri yamaç paraşütü sporuna gönül veren topluluğumuz, Mayıs 2013'te resmi olarak kuruldu. Başlangıçta deneyimli pilotlardan oluşan bir Hava Sporları Kulübü ile yolculuğumuza başladık. 2013 yılından itibaren ticari faaliyetlerimize Mersin'de başlayarak, yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisi sayesinde kısa süre içerisinde kurumsal bir yapıya büründük.

Profesyonel tandem pilotlarından oluşan ekibimizle, gökyüzünde unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyoruz. Türkiye'nin dört bir yanında 16 binin üzerinde uçuş gerçekleştirerek deneyim kazandık. Mersin'in benzersiz güzelliklerini adrenalin dolu bir yolculukla keşfetmeniz için uçuşlarımızı sürdürüyoruz.

Her uçuşumuzda, ayaklarınız yerden kesilirken Mersin'in büyüleyici manzarasını sizlere sunuyoruz. Uzman pilotlarımızın eşliğinde, bulutların üzerinde eşsiz bir gezinti deneyimi yaşatıyoruz.

mersinde yamaç paraşütü

mERSİN yAMAÇ pARAŞÜTÜ

2023 mersin yamaç paraşütü
mersin'de yamaç paraşütü

Önceliğimiz sizsiniz

Her adımda siz değerli müşterilerimizi düşünüyoruz. Çünkü biliyoruz ki, işimizin kalbi sizsiniz. Her bir kararımızda, her bir hizmetimizde ve sunduğumuz her deneyimde sizin memnuniyetiniz bizim için en öncelikli. Bizimle geçirdiğiniz her anın değerli ve özel olmasını istiyoruz. Önceliğimiz her zaman sizsiniz ve bu ilkeyle hareket ederek, size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük başarımızdır.

Misyonumuz

Misyonumuz, yamaç paraşütü sporunun heyecanını ve özgürlüğünü herkesle paylaşmak; güvenli, kaliteli ve unutulmaz bir deneyim sunarak Mersin'in doğal güzelliklerini gökyüzünden keşfetmenizi sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, profesyonel ekibimizle sizlere sadece bir uçuş değil, bir yaşam deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Mersin'in gökyüzünde lider yamaç paraşütü deneyim sağlayıcısı olmak, sektördeki yenilikleri ve standartları belirleyerek ulusal ve uluslararası arenada tanınan bir marka haline gelmektir. Güvenliği, kaliteyi ve sürdürülebilirliği temel alarak, her bir misafirimizin hayatında unutulmaz anılar bırakmayı ve yamaç paraşütü sporunun sınırlarını genişletmeyi hedefliyoruz.

Kadromuz

Uzman Pilotlarımızla Tanışın

Ekibimiz, Mersin'in gökyüzünde profesyonel yamaç paraşütü pilotlarıyla sizlere eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Uzman kadromuz, THK, THSF ve FAI sertifikalı pilotlardan oluşmaktadır. Mersin'in eşsiz manzaralarını yukarıdan görmek ve bu benzersiz adrenalin deneyimini yaşamak isterseniz, rezervasyonunuzu hemen yapabilir ve bize katılabilirsiniz. Mersin'in gökyüzünden eşsiz güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız?

burhan felek

Burhan Felek

Yamaç Paraşütü Pilotu

Hasan Cömertler

Hasan Cömertler

Yamaç Paraşütü Pilotu

Mersin Yamaç Paraşütü Pilotu

Mehmet Ali Göçmen

Yamaç Paraşütü Pilotu

Her Türlü Soru Görüş ve Öneriniz İçinBizim İle İletişime Geçin !

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
Mersin Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?