mersin yamaç paraşütü logo

Mersin’in masmavi gökyüzüne, rüzgarın özgürlüğünde kanatlanarak yükseldiğiniz o anları bir daha yaşamak, duyduğunuz o heyecanı yeniden hissetmek ister misiniz? Mersin yamaç paraşütü firmamız, bu eşsiz deneyiminizi ölümsüzleştirmeniz için yanınızda!

Mersin'de Gökyüzünde

Ücretsiz Profesyonel 4K Çekimler

Yamaç paraşütü deneyiminiz sırasında siz sadece manzaranın ve özgürlüğün tadını çıkarın; bizler tüm bu özel anları profesyonel 4K çekim kalitesiyle sizin için kaydedelim. Gopro marka ekipmanlarımızla, gökyüzünde yarattığınız her bir anı, her bir dönüşü, her bir adrenalin dalgalanmasını net ve canlı olarak kayıt altına alıyoruz.

 

Peki, bu profesyonel hizmet için ekstra bir ücret ödemeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Hayır! Mersin yamaç paraşütü firmamız, müşterilerimize bu eşsiz çekim hizmetini tamamen ücretsiz sunmaktadır. Uçuş sonrası tüm fotoğraf ve videolarınızı sizlere teslim ediyor, o anılarınıza dilediğiniz zaman yeniden erişim imkanı tanıyoruz.

 

Bunun yanı sıra, havada daha dinamik ve etkileyici çekimler yapabilmek için monopod kullanmaktayız. Bu sayede, paraşütünüzle gökyüzünde sergilediğiniz akrobatik hareketler ve manevralar daha estetik ve izleyenleri büyüleyen bir şekilde kaydedilmektedir.

 

Kısacası, Mersin'de bir yamaç paraşütü deneyimi yaşamak istiyorsanız ve bu anların her bir saniyesini kaliteli bir şekilde kaydetmek istiyorsanız, bizi tercih edin. Hem en uygun fiyatları sunarken hem de en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Gökyüzünde unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyoruz!

Paket 1

1800₺/1 Kişi

Paket 2

3200₺/2 Kişi

Evlilik Teklifi Uçuşu

8000₺/2 Kişi

Doğum Günü Uçuşu

8000₺/2 Kişi

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
Mersin Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?